MRC Holding’in sahibi Hüsamettin Örkmez ve Arap ortağı Moazz el Hayek’in sahibi olduğu Haqqo Chati, görkemli bir açılış töreniyle kapılarını Kocaelililere açtı.

Kentimizin yakından tanınan iş adamlarından MRC Holding’in sahibi Hüsamettin Örkmez, Arap ortağı Moazz el Hayek’le birlikte Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Sokak’ta hizmete açtığı Haqqo Chati görkemli bir açılışla kapılarını Kocaelililere açtı. Kentimizde ilk tohumları atılan markanın ilerleyen günlerde; Dubai, Bahreyn, Arabistan, İsviçre gibi ülkelerde de açılması planlanıyor. Yoğun katılımla gerçekleşen Haqqo Chati’nin ilk restoran açılışına; AK Parti Yalova eski Milletvekili Temel Coşkun, Dünya Yatırımcı Sanayi İş Adamları Derneği Genel Başkanı Ahmet Kızılöz, İl Kültür Turizm eski Müdürü Adnan Zamburkan, Hababam Sınıfı’nda rol alan oyuncu Tuncay Akça ve çok sayıda davetli de katılım gösterdi.

EVİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ

Haqqo Chati’nin işletmecisi Göksun Göker, açılışta yaptığı konuşmada, “Markamızın başlangıcında bizim ilk hedefimiz aidiyet. Evinizdeki konforu ve samimiyeti burada sizlerle paylaşmak istiyorum. Burada bulunan herkese katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Göker’in ardından konuşan MRC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Örkmez, “Sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağız” derken ortağı Moazz el Hayek ise “Burada bulunan herkese çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Yapılan konuşmaların ardından protokol üyelerinin kurdele kesilmesiyle birlikte Haqqo Chati resmen açılmış oldu.

DÜNYA MUTFAĞINDAN YEMEKLER

Göksun Göker’in işletmeciliğini yaptığı Haqqo Chati’de istediğiniz kahvaltı tabağını, serpme kahvaltıyı ya da yöresel kahvaltıyı tercih edebilirsiniz. Hiçbir tatlandırıcı ve katkı maddesi barındırmayan Fransa, İtalya, Meksika ve Arap Mutfağı’ndan dünya lezzetlerini bulabileceğiniz gibi Hatay, Lübnan ve Fas mutfağından mezelerden de tadabilirsiniz. Toplam 40 personelle hizmet verecek olan Haqqo Chati 07.00-02.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet verecek.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir