MRC Holding, yüksek performans kültürü ile dinamik yönetilen stratejik bir şirket yapısına sahiptir. 2004 yılında kurulan MRC Holding, kısa süre içinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri (İnşaat, enerji, gayrimenkul,turizm,eğitim ve termal tesis) arasında yerini almıştır.

Ülkemizdeki birçok işletmenin ilk kez uluslararası kurumlarla tanışmasına vesile olan şirketimiz, Türkiye sermaye piyasalarının gelişiminde önemli bir rol oynamıştır.

MRC Holding , güçlü yatırım bankacılığı deneyimi ve yatırım iştahı sayesinde 2004 yılında geniş bir yatırım portföyü oluşturmuştur.

Firmamız gelişmekte olan sektörlere ,geleneksel bankacılık dışı dinamik bir yatırım aracı olmaya başlamıştır. Ayrıca sosyal sorumluluğa olan duyarlılığından ötürü özel vakıf ve kuruluşlar vesilesiyle tarım sektörüne paralel olarak çevre ve su konusunda örnek çalışmalar ve yatırımlar yapmaktadır.

MRC HOLDING

Yurtiçinde ve Yurtdışında  iş geliştirme projelerinde finansal değerden daha çok; stratejik yatırımlarıyla her bölgeye değer katmaktadır.

MRC İNŞAAT

Endüstriyel tesisler, Akaryakıt İstasylonları, Akaryakıt Dolum Tesisleri, Rafineri inşaatları, Banka Şubeleri, Restaurant zincirleri  mimari çizim, proje müellifliği, ve uygulama hizmetleri vermektedir.

MRC TURİZM

Kocaeli Başiskele  turizm bölgesinde , Türkiye’ nin yeni  cazibe merkezi termal ve sağlık turizm yaşam alanları ile birleştiriyoruz..

QT INVESTMENT

Katar ve Türkiye arasında inşaat, enerji, gıda ve sağlık alanlarında yatırım, mal, hizmet konularında faaliyet göstermektedir.

MRC ENERJİ

Sağlık, Emniyet ve Çevre politikaları ile güneş enerjisi, yenilenebilen enerji, alternatif enerjileri inovasyon ve modern teknolojileri birleştirerek; yurtiçi ve yurtdışı pazarında da danışmanlık ve uygulama hizmetlerine devam etmektedir. 

MRC GYO

Yurtdışı yatırımcı ve fonlarla ülkemizde katma değer sağlayacak projeleri planlayıp, uygulayayan hizmetler vermektedir.

PETROSİS A.Ş

Dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak geleneksel ve modern mimariyi yaptığımız işlerde harmanlayıp istekler doğrultusunda hazırlamaktadır.

error: Content is protected !!