Kalite Politikamız

kalite politikamyz mrc in?aatSürekli bilgi ve teknoloji üreten, öğrenen bir şirket olmak, öğrendiklerini iç ve dış rapor ve makalelerle şirket ve insanlık kültürüne kazandırmak. 

Çalışanların kendilerini geliştirmeleri, iş ve işlemlerin daha etkin yapılmasını teminen meslek içi eğitim imkanları sağlamak. Yönetim sistemleri çerçevesinde, tüm çalışanların şirketin belirlenen hedefler doğrultusunda gelişmesine katkıda bulunmalarını sağlamak. Tedarikçi ve taşeronlarla karşılıklı güvene dayalı, rekabet gücümüzü arttıran işbirlikleri oluşturmak. Varlığını sürdürmek ve hedeflerine varmak için yarattığı fark ile orantılı miktarda kar etmek özellikle hiçbir işte başından zararı kabul etmemek. Cirosunun dörtte birini düzenli olarak yurtdışı faaliyetlerinden elde eden şirket haline gelmek. Üç yıllık ortalama cirosunu her zaman 100 milyon üzerinde tutmak. Seçilmiş pazarlar ve teknolojilere konsantre olarak bilgi ve sistem üstünlüğü ile rekabet arayandurumda olmak. Sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak, bunun için uygun olan en ileri teknolojileri önererek müşteri lehine maliyet, hız ve kalite avantajı temin etmek. 

Tüm çalışanlarında kalite bilincini tesis etmek ve şirket prosedürlerini buna göre sürekli geliştirmek. Müşteri ihtiyacı ve beklentileri ile kullanılacak teknik ve teknolojileri tam olarak anlayıp iyi dökümante edilmiş, kolay anlaşılan, eksiksiz teklifler vermek. İşleri hep erken ve bütçe sınırları içinde bitirmek üzere plan yapmak, bunun için işi iyi planlayıp yeterli kaynakları işin yapımına tahsis etmek. İnşaat malzemelerini ve yapım yöntemlerini seçerken uzun ömürlülük boyutunu da daima gözönüne almak.

 
Grup Sirketleri
Mrc Akaryakıt Ekipmanları Satış
ve Servis Hizmetleri
Mrc Dış Ticaret
Petrosis Otomasyon Sistemleri
Faaliyet Alanları
Anahtar Teslimi Akaryakıt
İstasyon İnşaatı
Dolum Tesisi ve Borulama Sistemleri
Akaryakıt Pompaları ve Otomasyon Sistemleri
Genel Müteahhittlik Hizmetleri
Enerji Çözümleri
Projeler
Devam Eden Projeler
Tamamlanmış Projeler
Deneme1 Denem2
Haber Basligi
Anasayfa Site Haritası  İletişim
Mrc Insaat
Bilisim Departmani

gelinlik