Otomasyon Sistemleri

Endüstriyel Çözümler (Akaryakıt Dolum Tesisleri );
Yerüstü depolama siloları için sonic radar teknolojisi kullanılarak geliştirilen Tank stok takibi, seviye ölçümü ve takip otomasyonu  her türlü sıvı ürünlerin seviye ve stok takibi yapılabilmektedir.
Opsiyonel olarak kablosuz radyo frekansları ile tüm tanklar merkezi olarak izlenebilmektedir.

Akaryakıt İkmal Tesisleri

Tank Otomasyonu – KABLOLU ve KABLOSUZ

Tank Otomasyon Sistemi kablosuz (wireless) ve kablolu olarak iki şekilde uygulanmaktadır  Her iki sistemdede tüm özellikler aynıdır. Kablosuz Tank Otomasyon Sistemi, RF (Radyo Frekans) teknolojisiyle haberleşerek, kablolu sistemde yapılması zorunlu olan altyapı süreç ve maliyetlerini ortadan kaldırır.

Pompa Otomasyon Sistemleri     
   
Pompa Otomasyon Sistemi kablosuz (wireless) ve kablolu olarak iki şekilde uygulanmaktadır. Her iki sistemdede tüm özellikler aynıdır. Kablosuz Pompa Otomasyon Sistemi, RF (Radyo Frekans) teknolojisiyle haberleşerek, kablolu sistemde yapılması zorunlu olan altyapı süreç ve maliyetlerini ortadan kaldırır.

Taşıt ve Müşteri Tanıma Sİstemleri

Akaryakıt istasyonlarında ve dolum tesislerinde akaryakıt pompaları ile entegre çalışmak üzere RF Kimlik Tanıma katlarıyla çaşışan sistemdir. Sistem; akaryakıt dolumlarında ve otomatik kayıt, doğru bilgi ve hızlı hizmet sunmaktadır. RFID teknolojisinin sunduğu teknik ile her bir aracın kimlik bilgisi parmak izi gibidir. Bilgiler radyo alıcıları ile algılanamaz, kopyalanamaz.
Filo sahibine akaryakıt sarfiyatında tam kontrol olanağı sağlar. Araçlara takılan taşıt tanıma üniteleri sayesinde kimlik, kilometre ve yakıt sarfiyatı bilgileri kontrol alında tutulur.
Filo, araç, firma veya sürücü bazında toplam akaryakıt sarfiyatı, pompadan verilen yakıt miktarı, tutarı, pompacının Müşteri Tanıma Sistemi bağlı her bir pompadan verdiği yakıt miktarını ve tutarını raporlar.

 
Grup Sirketleri
Mrc Akaryakıt Ekipmanları Satış
ve Servis Hizmetleri
Mrc Dış Ticaret
Petrosis Otomasyon Sistemleri
Faaliyet Alanları
Anahtar Teslimi Akaryakıt
İstasyon İnşaatı
Dolum Tesisi ve Borulama Sistemleri
Akaryakıt Pompaları ve Otomasyon Sistemleri
Genel Müteahhittlik Hizmetleri
Enerji Çözümleri
Projeler
Devam Eden Projeler
Tamamlanmış Projeler
Deneme1 Denem2
Haber Basligi
Anasayfa Site Haritası  İletişim
Mrc Insaat
Bilisim Departmani

gelinlik